08.05.2020 Ponipallero ERJ

Kisapäivä 08.05.2020

VIP 03.05.2020

Järjestyspaikka Ponipallero (PONI4486)

Vastuuhenkilö Veera R. (VRL-10735)

Lyhyt arvonta

Kisat ovat avoimet kaikille

30 osallistujaa / luokka

3 hevosta / omistaja / luokka

2 luokkaa / hevonen

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ4-8 alla olevassa muodossa:

Luokka

Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-00-000-0000

Luokat

1. 80cm

2. 80cm

Tulokset

Luokka 1.

1. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988

2. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002

3. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097

4. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062

5. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040

6. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008

7. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084

8. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

9. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001

10. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006

11. Odelie (VRL-08973) - Winnifred

12. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016

13. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant

14. Veera R. (VRL-10735) - PP's Helldiva VH17-028-0030

15. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016

16. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029

17. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viking VH18-053-0103

18. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019

19. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010

20. Veera R. (VRL-10735) - PP's Hyndluljóð VH18-053-0102

21. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid

22. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083

23. Cherry (VRL-12299) - Mary's Dreamkeeper VH18-023-0064

24. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173

Luokka 2.

1. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097

2. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016

3. Odelie (VRL-08973) - Chocolate Heart

4. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001

5. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008

6. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019

7. Veera R. (VRL-10735) - PP's Hyndluljóð VH18-053-0102

8. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029

9. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viking VH18-053-0103

10. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002

11. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084

12. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173

13. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010

14. Veera R. (VRL-10735) - PP's Helldiva VH17-028-0030

15. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988

16. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006

17. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016

18. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083

19. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

20. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant

21. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062

22. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040

23. Odelie (VRL-08973) - Dawnstar

24. Cherry (VRL-12299) - Mary's Dreamkeeper VH18-023-0064