05.05.2020 Ponipallero ERJ

Kisapäivä 05.05.2020

VIP 03.05.2020

Järjestyspaikka Ponipallero (PONI4486)

Vastuuhenkilö Veera R. (VRL-10735)

Lyhyt arvonta

Kisat ovat avoimet kaikille

30 osallistujaa / luokka

3 hevosta / omistaja / luokka

2 luokkaa / hevonen

Osallistumiset sähköpostiin virtuaaliveera@gmail.com otsikolla ERJ4-8 alla olevassa muodossa:

Luokka

Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH-00-000-0000

Luokat

1. 80cm

2. 80cm


Tulokset

Luokka 1.

1. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019

2. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006

3. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097

4. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029

5. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viking VH18-053-0103

6. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010

7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008

8. Veera R. (VRL-10735) - PP's Helldiva VH17-028-0030

9. Veera R. (VRL-10735) - PP's Hyndluljóð VH18-053-0102

10. Odelie (VRL-08973) - Winnifred

11. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016

12. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173

13. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084

14. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062

15. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002

16. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988

17. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083

18. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant

19. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid

20. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016

21. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001

22. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

23. Cherry (VRL-12299) - Mary's Dreamkeeper VH18-023-0064

24. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040


Luokka 2

1. Sonja (VRL-11911) - Frostfall Dael VH17-022-0062

2. Kida (VRL-08368) - Rubyvale Copperleaf VH20-025-0010

3. Veera R. (VRL-10735) - PP's Hyndluljóð VH18-053-0102

4. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016

5. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988

6. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008

7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029

8. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016

9. Disa (VRL-03335) - Aneirin Dael VH18-022-0083

10. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019

11. Disa (VRL-03335) - Maldwyn Heulwen VH18-022-0084

12. Odelie (VRL-08973) - Chocolate Heart

13. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

14. Disa (VRL-03335) - Glenwood Meleagant

15. Odelie (VRL-08973) - Dawnstar

16. Cherry (VRL-12299) - Mary's Dreamkeeper VH18-023-0064

17. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040

18. Lithy (VRL-07127) - Raqas VH17-084-0001

19. Veera R. (VRL-10735) - PP's Viking VH18-053-0103

20. Jannica (VRL-04799) - Fame's Frizzo VH18-029-0173

21. Sonja (VRL-11911) - Benjamin Dael VH17-022-0006

22. Veera R. (VRL-10735) - PP's Helldiva VH17-028-0030

23. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002

24. Jannica (VRL-04799) - Ghabriella LAC VH16-029-0097